Zabiegi na kosmetykach Anna Lotan

Innowacyjne oczyszczanie twarzy Anna Lotan (bez użycia wapozonu)

Zabieg polecany jest do każdego typu skóry szczególnie naczyniowej, trądzikowej, bardzo wrażliwej. Zastosowanie naturalnej formy rozpulchniania (wyciąg z miąższu aloesu) nie powoduje rozgrzania tkanek, uszkodzenia przestrzeni międzykomórkowych oraz opuchnięcia. Wysoką jakość zabiegu gwarantują naturalne, hypoalergiczne produkty z zawartością wyciągów roślinnych oraz minerałów z Morza Martwego. Zabieg może być wykonywany z użyciem ultradźwięków.

Rozświetlająco-regenerujący zabieg C White

Zabieg doskonale regeneruje oraz odświeża cerę po intensywnym opalaniu. Jest idealny dla palaczy oraz dla osób z grubym, poszarzałym naskórkiem. Polecany dla osób w każdym wieku. Dla cery osoby młodej jest kuracją regenerującą skórę. Dla cery osoby dojrzałej jest kuracją witaminowo-odżywczą. Po zabiegu cera jest odbudowana rozświetlona i jędrna.

Bio Peeling Greens

Zabieg głębokiego złuszczania który jest alternatywą chirurgicznych zabiegów odmładzających. Zawartość wysokiej jakości mieszanki ziół, substancji pozyskiwanej z alg morskich oraz minerałów morskich idealnie odnawia skórę, zmniejsza widoczne przebarwienia oraz blizny. Bio Peeling Greens jest stosowany do usuwania świeżych rozstępów po ciąży oraz do zmniejszania już istniejących. Głębokie złuszczanie naskórka zachodzi dzięki naturalnym procesom odpornościowym zachodzącym w skórze.

Bio Peeling Greens wykonujemy celem :

  • likwidacji głębokich przebarwień,
  • usunięcia płytkich blizn potrądzikowych oraz zmniejszenia głębokich,
  • odnowy i regeneracji naskórka,
  • uzyskania efektu liftingu,
  • zmniejszenia rozstępów.