Wypełniacze

Wypełniacze

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego są obecnie bardzo często stosowane w medycynie estetycznej - ze względu na ich bezpieczeństwo stosowania, i dobre efekty kosmetyczne. Kwas hialuronowy ma większą zgodność biologiczną w stosunku do innych wypełniaczy, dlatego po zabiegach z jego użyciem rzadko występują reakcje alergiczne. Jest rozpoznawany przez organizm jako produkt fizjologiczny.

Zabiegi na twarz :

- podniesienie policzków lub ich modelowanie,
- poprawienie konturu ust i ich uwypuklenie,
- poprawa owalu twarzy.

Likwidacja i zmniejszenie zmarszczek:

- fałdów nosowo-wargowych i zmarszczek,
- miedzy brwiami, czoła, wokół oczu,
- zmarszczek marionetkowych,
- zmarszczek przy uszach.

Korekcja twarzy

- poprawa nawilżenia i sprężystości skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni,
- poprawa wyglądu płatków uszu,
- korekcja nasady nosa,
- korekcja brody,
- uniesienie brwi.

Przeciwwskazania do stosowania kwasu hialuronowego:

- czynna choroba autoimmunologiczna ,
- zaburzenia krzepnięcia krwi,
- ciąża karmienie piersią,
- czynna opryszczka.

Efekty zabiegu:

Po zabiegu skóra jest napięta i wzmocniona, rysy twarzy wyostrzają się, a twarz wygląda młodziej. Efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu i utrzymują się, w zależności od kondycji skóry.

Ceny zabiegów:

Ustalane indywidualnie dla klienta w zależności od ilości i rodzaju zużytego materiału, od 700 zł

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym

Co to są wypełniacze?
Wypełniacze (pozyskiwane naturalnie lub syntetyczne) są wstrzykiwane w skórę, by wypełnić linie, poprawić kontur twarzy i ust, zachowując naturalny wygląd. Są wstrzykiwane w głębsze warstwy skóry, w obszarach zapadniętych, pomarszczonych, lub dotkniętych bliznami i wygładzają, "spulchniają" oraz ujędrniają twarz, nadając jej młodszy wygląd. lepszego Najpopularniejsza substancja to kwas hialuronowy. br />
Co to jest kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w naszym organizmie, która pomaga w nawilżeniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Postać obecna w naszym organizmie ulega szybkiemu wchłonięciu w ciągu 1-2 dni.

Jak długo trwa zabieg?
W zależności od okolic podania czas iniekcji waha się od 15-20 minut. Dodatkowo należy uwzględnić czas na konsultację lekarską przed wykonaniem zabiegu.

Czy zabieg jest bolesny?
W zależności od zastosowanego preparatu (kwas hialuronowy z środkiem znieczulającym lub tylko czysty kwas hialuronowy)iniekcje nie muszą być bolesne. Odczucia są zależne od indywidualnego progu odczuwania bółu pacjenta. Dodatkowo stosujemy miejscowo krem znieczulający.

Czy od razu zauważę różnicę?
TAK, efekty estetyczne są widoczne tuż po zabiegu. Rezultaty wypełniania są widoczne jak tylko zabieg dobiegnie końca.

Czy będę musiała wziąć wolne w pracy?
Absolutnie NIE. . Tuż po zabiegu możemy powrócić do normalnych zajęć.

Czy są działania niepożądane?
Po zabiegu w miejscu wstrzyknięcia może pojawić się obrzęk lub siniak. Powyższe objawy szybko ustępują i można je łatwo zamaskować przy pomocy makijażu. Jednak należy zgłosić się do lekarza prowadzącego, jeżeli któryś z powyższych objawów trwa dłużej niż tydzień, lub pojawiły się inne działania niepożądane.

Jak długo utrzymują się rezultaty?
Czas utrzymywania się efektów zależny jest od :
- wieku,
- miejsca podania preparatu,
- ilości podanego preparatu,
- stanu i kondycji skóry
- stylu życia,
- stanu ogólnego zdrowia pacjenta.

Jakie są specjalne środki ostrożności przed zabiegiem?
Zalecamy by na kilka dni przed iniekcją unikać stosowania aspiryny lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Zredukuje to ryzyko powstania siniaków i krwawienia po iniekcji.

Kiedy powinnam się zgłosić na kolejny zabieg? Wielu pacjentów umawia się na "dostrzykiwanie" oraz kolejne iniekcje by zachować młody, naturalny wygląd. O kolejnym zabiegu zadecyduje lekarz prowadzący - on zaproponuje najbardziej odpowiedni termin.

NOWOŚĆ !!!! ULTRA HYDRA LIFTING DLA TWOJEJ SKÓRYW przypadku gęstej sieci powierzchownych zmarszczek szczególnie w okolicy oczu możliwe jest wykonanie zabiegu HYDRA LIFTING Zabieg polega na wstrzykiwaniu stabilizowanego ale nieusieciowanego kwasu hialuronowego w połączeniu z nawilżającą gliceryną. Zabieg jest bezpieczny ,daje szczególnie dobre efekty w niwelowaniu zmarszczek mimicznych okolic oczu i ust. Ze względu na silne właściwości nawilżające jest idealny dla skóry odwodnionej i tracącej elastyczność Zalecenia Celem uzyskania trwałych rezultatów zaleca się od 2-3 zabiegów w odstępach 1 miesiąca

Promocja 500 zł!