Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Podstawowe informacje o przedłużaniu rzęs

Zabieg jest dostępny dla każdej osoby, nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Wszystkie preparaty są bardzo bezpieczne, nawet dla wrażliwych oczu. W związku z tym zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób które nie mogą używać tuszu do rzęs, ze względu na uczulenie. Zabieg daje spektakularny efekt, który utrzymuje się od 3 do 6 tygodni, rzęsa przyklejona do rzęsy naturalnej wypada razem z rzęsą naturalną, gdy skończy się jej cykl życiowy. Zabieg nie niszczy więc naturalnych rzęs, dodatkowo oszczędzamy rzęsom codziennego łamania zalotką i tarcia podczas demakijażu. Rzęsy odporne są na działanie wody, łez, można biegać, pływać, na zabieg przedłużania rzęs często decydują się panny młode, oprócz tego że rzęsy te pięknie podkreślają oko, to panna młoda może się wzruszać do woli bez obawy o trwałość makijażu. Rzęsy po założeniu nie wymagają używania tuszu. Dzięki długim i gęstym rzęsom Twoje oczy nabiorą nowego, ekscytującego spojrzenia!

Kto decyduje się na przedłużanie rzęs ?

Z zabiegu przedłużania rzęs korzystają przede wszystkim osoby,które nie mają czasu na wykonanie makijażu oka, a chcą wyjść z domu z kompletnym makijażem. Mogą z tego zabiegu skorzystać także osoby których naturalne rzęsy są bardzo krótkie i rzadkie. Dostępne na rynku rzęsy występują w różnych grubościach i długościach. Wybierając rzęsy delikatne uzyskamy bardzo naturalny efekt, nikt nie zorientuje się, że rzęsy są doklejane. Przedłużone rzęsy nadają oczom wyrazistość, optycznie je powiększają.

Jak wykonuje się zabieg przedłużania rzęs ?

Metoda przedłużania rzęs polega na doklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do każdej rzęsy naturalnej. Podwajamy w ten sposób ilość rzęs. Do klejenia rzęs stosujemy specjalny, bezpieczny dla oka klej. Efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka tygodni, średnio 3 -6. okres kilku tygodni do kilku miesięcy (wraz z naturalnym wypadaniem wypadają także rzęsy doklejone, oczywiście rzęsy odrastają, dzięki czemu możliwe jest uzupełnianie ubytków). Przedłużone rzęsy można uzupełniać co kilka tygodni.

Ceny zabiegu:

  • założenie rzęs: 150zł - 200zł,
  • korekta rzęs (do 10 dni) : 50zł,
  • korekta rzęs (od 14 dni do 20 dni) : 100zł,
  • ściągnięcie rzęs: 30 zł.